Kişiye Özel Cilt Bakımları

Klasik Cilt Bakımı 60 dk.

Normal cilt tipleri için uygun profesyonel ürünlerle yapılan temel cilt bakımıdır. Cildi yenileyip, canlandırır.

Hassas Cilt Bakımı 60 dk.

Hassas, alerjik ve kılcal damar problemi olan ciltleri yatıştıran, özel maskesiyle ve serumu ile sakinleştirici bir bakımdır.

Kuru Cilt Bakımı 50 dk.

Yağlı ve problemli cilt tipleri için derin temizlik ve arındırma işlemi yaparak, cildi netleştiren, yağdan dolayı var olan parlaklığı azaltan ve sağlıklı mat bir görünüme kavuşturan bakımdır.

Yoğun Nem Cilt Bakımı 50 dk.

Cildin nem ihtiyacını karşılayarak cilde hayat ve enerji verir. Nemlendirici ve besleyici özellikli bileşenleri ürünleriyle seçkin bir bakımdır.

Yağlı Cilt Bakımı 60 dk.

Yağlı Ciltlerde uygulanan bakımdır. Ciltte sivilce, akne, ve siyah noktaların oluşumunu önleyen maske.

Anti- Aging Cilt Bakımı 60 dk.

Olgun ciltlerde, cilde C vitamini yüklemesi yapılarak, oluşmuş kırışıklıkları hafifletmek için uygulanan yoğun bakımdır.

Active Contour Göz Bakımı 40 dk.

Sadece göz çevresindeki nem oranını artırarak, kırışıkları önleyen ve cildin pürüzsüz görünmesini sağlayan özel bir bakımdır. Temel bakımla birlikte uygulama gerektirir.

Secret Altın Bakımı 60 dk.

Yıpranmış ciltleri tazeler, özellikle stresin ciltte bıraktığı izleri onarır ve cildin performansını artırır. Anti-aging içerikli yoğun bakımdır.

Hydradvance COLLAGEN Bakımı 60 dk.

Yüz ve göz bölgesindeki kırışıklıkları azaltır, derinlemesine nem yükler,cildi tazeler. Pürüzsüz ve doğal bir görünüme kavuşturur.

Meyveli Sezon Bakımı 50 dk.

Özellikle mevsim değişikliklerinde temel bakımla birlikte uygulanarak cildi yenileyip canlandıran ve yıpranmalara karşı koruyan, sırrı egzotik meyve özlerine dayanan mevsimsel şoklama bakımıdır.