Fotoğraf GalerisiFotoğraf GalerisiFotoğraf GalerisiFotoğraf GalerisiFotoğraf GalerisiFotoğraf GalerisiFotoğraf GalerisiFotoğraf GalerisiFotoğraf GalerisiFotoğraf GalerisiFotoğraf GalerisiFotoğraf GalerisiFotoğraf GalerisiFotoğraf GalerisiFotoğraf GalerisiFotoğraf Galerisi

Kongre & Toplantı

Detayları bize bırakın…

Ak Resort Hotel olarak sizleri organizasyonlarınızda da yalnız bırakmıyor, siz önemli anlarınız keyfini sürerken bir tüm detaylar ile ilgileniyoruz. Şık, ihtişamlı ve son teknoloji ile donatılmış konferans ve toplantı salonlarımız ile toplantılarınızdaki ihtiyaçları tespit ediyor ve sizler için yönetiyoruz.

Konferans, bayi toplantısı, seminer, workshop gibi farklı kurumsal etkinliklerinizde; düğün, nişan, kına gecesi gibi tüm özel günlerinizde ihtişamlı bir ambiyansta muhteşem lezzetler eşliğinde bu anlarınızı sizin için unutulmaz kılıyoruz.

Teknik Ekipmanlar

Mikrofon (telsiz, kablolu, kablosuz, yaka, masa, kürsü), Flipchart, LCD TV, DVD, Barkovizyon, Tepegöz, Slayt Projector, özel ses sahne sistemleri, kürsü, Lazer Pointer, PC, başlıca temel teknik ekipmanlarımızdır. Ayrıca salonlarda toplantı esnasında veya toplantı aralarında program akışlarını takip ettiğimiz plazma televizyonlarımız bulunmaktadır.

Otelimizin diğer bölümlerinde olduğu gibi kongre salonumuzda da tam donanımlı elektronik otomasyon ile hizmet verilmektedir.

Salonlar ve Özellikleri