Türk Hamamı Ritüelleri

Kese 20 dk.

Türk hamamı geleneğindeki ilk aşamayı oluşturan ‘kese’, vücudun yoğun ter atmasının ardından temizlenmek ve arınmak için tatbik edilir. Kese, derinin gözeneklerinde birikmiş olan toksik maddeleri çıkararak tıkanmış gözenekleri açar ve pürüzleri giderir. Köpük Masajı ise; vücudun doğal sabunlardan üretilen yoğun bir köpükle kaplanması ve bu köpük yardımıyla yapılan eşsiz rahatlatıcı masaj.

Yosun Vücut Maskesi 50 dk.

Yüksek mineral içerik metabolik aktiviteyi ve kan dolaşımını uyarır. Cildi yumuşatır. A, E vitaminleri ve silenyum gibi mineraller ciltte güçlü antioksidant etki sağlayarak cilt fonksiyonunu güçlendirir. Vücudun kendini daha iyi dengede tutmasını sağlar.

Kil Vücut Maskesi 30 dk.

Cildi temizler, sıkılaştırır, besler, toksinlerden ve mikroplardan arındırır. Cildin içindeki sıvı mekanizmasını düzenler, Cildi yapılandırır.

Kese Köpük Masajı 30 dk.

Hamama adım atmak aslında geçmişe adım atmak demek. Yapmanız gereken tek şey kurnanın başına geçip, üzerinize sıcak suyu dökerek kendinizi iyice ıslatmak. Göbek taşına yattığınızda başlayan seremoninin sonunda hem ölü derilerden kurtuluyorsunuz hem de ruhunuz dinlendiriyorsunuz.

Kahve Peeling 30 dk.

Geleneksel Türk Kahvesi bu kez cildiniz için keyif veriyor. Türk kahvesiyle cildinize uygulanacak aromatik peeling ile pürüzsüz bir cilde sahip olabilirisniz.

Kristal Peeling 30 dk.

Kristal pudranın havayla beraber cilde temas etmesinden dolayı, ölü deri kristal pudranın etkisiyle dökülür. Bu arada devreye giren vakum etkisi ise ölü deriyi ortadan kaldırır ve alttan yeni derinin gelmesini tetikleyerek cildi besler.